Kuruluşumuz

Taha Gümrük Müşavirliği, 20 yılı aşkın süredir dinamik ve deneyimli kadrosu, güçlü teknolojik alt yapısı ile “Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı” faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın ana prensipleri; mevzuatı anlık takip ederek müşterilerini bilgilendirmek, güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile TAHA Gümrükleme; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

TAHA, her departmandaki eğitimli, genç, dinamik personel kadrosuyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktadır. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş ve bu konuda her türlü modern yatırımlarını tamamlamıştır.

Gümrük Müşavirliği sektöründe “en iyiye ulaşma yolunda” sürekli araştırmalar yapan ve yeni çözümler üreten Taha Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. ; mevzuatın öngördüğü hukuki zorunlulukların ve formalitelerin tamamını en kısa zamanda ve doğru bir şekilde yerine getirerek müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Firmamız, mesleki açıdan etik değerlere ve prensiplere bağlı kalmayı ilke edinmiştir.